KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555144
nr 1255 5144
Eva Bagge
(1871-1964), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, ej signerad, interiör. Olja på duk, 37x45
Eva Bagge, svensk målare född 1871, död 1964.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:59:54
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr